Ako je super, keď má človek kontakty?

Chváliť sa, nechváliť? Každý predsa niekoho pozná, nie?

Niekto politikov, niekto programátorov, niekto ľudí zo showbizu a niekto skoro nikoho. Ja, asi našťastie, poznám z každého rožku niekoho. A dôvod prečo to píšem? Pretože jedným z kontaktov čo poznám je Juraj Čurný, ktorý mi už od začiatku mesiaca robí každý deň dobrú náladu. Ono. Ani nie tak mne ako jedincovi, ale skôr všetkým, čo odberajú jeho Spotify.

Juraj, ktorého všetci poznáte z Chartshow ale aj zo zápasov SFZ, je človek, ktorý snáď pozná všetko čo kedy vyšlo, a ak to nepozná, tak si to nájde. 🙂 Ale poďme k veci. Blížia sa sviatky a Juraj pravideľne každý deň publikuje 10+1 vianočných skladieb… Tá +1 je vždy „Silent night“ alebo „Tichá noc“… Čo na to poviete?

[row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row] [row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row] [row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row] [row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row] [row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row] [row padding_top=““ padding_bottom=““ bg=““ bg_light=“true“ appear=“false“] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [column size=“1-3″ appear=“false“][/column] [/row]

Pridaj komentík

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.