5 rokov magazínu MAKE.sk

Je to už 5 rokov, čo mi skrsla v hlave myšlienka nového lifestylového magazínu, ktorý som pôvodne chcel mať v printovej podobe s nadštandardnou funkcionalitou na webových stránkach magazínu. Milióny nápadov zostali, realizácia sa odohrala len vo forme internetovej verzie a print … No, ak si vytlačím veci z netu, môžem mať aj printové veci. Quo Vadis?Keď som začínal s myšlienkou môjho vlastného magazínu, neváhal som do toho investovať svoje vlastné prostriedky, svoj voľný čas a vzťahy. Jednak to bol únik od bežného pracovného života a jednak myšlienka vzniku niečoho nového, čo by mohlo pokračovať v ideáloch jedného staršieho projektu, mi dodávalo energiu na všetky kroky, ktoré bolo treba spraviť.

Nechal som vytvoriť logo, oblepil ním auto, vytvoril menšiu redakciu a pomaly som začal zbierať články, ktoré som postupne začal „vypúšťať“ do sveta internetovej siete, kde si našli čitateľov a fanúšikov a tak podobne. Všetko sa rozbiehalo až do doby, kedy sa zrazu na trhu objavili rovno 3 nové magazíny v printovej verzii, čo sme si povedali, že nebudeme riskovať takýto vstup na trh.

Rok s rokom sa stretli, voda v Dunaji sa preliala a porozlievala dookola celého starého mesta a magazínu stále nikde. Teda, tej printovej verzie. Keďže nie som typ človeka, čo len tak pochováva projekty, ktoré majú potenciál, tak som sa rozhodol, že opäť sa budem trošku viac venovať aj magazínu, aj keď už len tak pomimo. Päť rokov od jeho prvej myšlienky tak vznikol nový vzhľad, nové funkcionality a čo-to sa obnovilo z archívu článkov, aby to nebolo až tak prázdne.

Pridaj komentík

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.